قالب وردپرس افزونه وردپرس

درباره ما

سایت خبری تحلیلی کرفتو خبر در تیرماه ۱۳۹۲ با رویکرد خبری- تحلیلی و در حوزه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ورزشی در فضای مجازی استان کردستان آغاز کرد.

 ما معتقدیم می‌توان با منطق و ادب، جریان آزاد اطلاعات و اخبار را بسط و گسترش داد و در چنین بستری، ایران اسلامی رشیدتر و بالنده تر خواهد بود.

 ما از نسلی از جوانان مومن و انقلابی هستیم که خود را مخاطب رهبرحکیم انقلاب می داند که با نگاهی نقادانه عرصه اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی را رصد می کند و تمام همت و تلاش خود را بر این نهاده تا مسوولین نظام مقدس جمهوری اسلامی، مخصوصا دولت های برآمده از رای مردم و مورد تنفیذ رهبری را یاری نماید.

 ما بر این باوریم با تحول خواهی، صداقت و راست گویی، و همچنین بدون تهمت زدن، جنجال آفرینی و تکفیر، با منطق محکم و نگاه نقادانه، نقاط قوت و ضعف صاحبان مسولیت را دید و با تلاش در جهت مدیریت جهادی و انقلابی، ایرانی سرشار از معنویت، آرامش، پیشرفت و عدالت داشت.

 البته در این مسیر خود را عاری از اشتباه و اشکال نمی دانیم و تلاش خواهیم کرد در تعامل با مخاطبان و صاحبان اندیشه، گامهای اساسی در جهت رفع اشکال برداریم و در این راه نیازمند آن هستیم که مخاطبین ما را یاری نمایند. هم اشکالات و نقاط ضعف را به ما بگویند و هم اینکه ما را در جریان سالم و آزاد اخبار و اطلاعات، یاری نمایند.

پایگاه اطلاع رسانی «کرفتو خبر»

فرهنگی – اجتماعی

صاحب امتیاز و مدیرمسئول: فریبرز اولیائی

info@karafto.ir

سردبیر: هیوا محمدپور

hiwa2015@karafto.ir

نشانی: استان کردستان – شهرستان دیواندره

ایمیل: karafto2013@gmail.com

تلفن: ۰۹۱۸۹۷۴۳۰۲۴