قالب وردپرس افزونه وردپرس

«ناصح محمدخانی» شهردار تکاب شد

دور پنجم شورای اسلامی شهر تکاب بعد از دو سال از آغاز به کار خود «ناصح محمدخانی» را با رای موافق همه اعضای شورای اسلامی این شهر به عنوان شهردارتکاب معرفی کرد.

به گزارش بارانی خبر به نقل از کردپرس، روز گذشته در جلسه انتخاب شهردار جدید تکاب “ناصح محمدخانی” به عنوان شهردار این شهر معرفی شد و او باید بعد از گذراندن مراحل قانونی، سکان مدیریت تکاب را در اختیار بگیرد.

تکاب؛ شهری که در دور پنجم شورای اسلامی آن، تنها شهر بدون شهردار ایران و رکوردار تعداد سرپرستان شهرداری تاکنون بوده است.

محمدخانی با رای موافق همه اعضای شورای اسلامی این شهر انتخاب و مصوبه آن برای تائید به فرمانداری ارسال شد. این مصوبه در صورت تائید  فرماندار شهرستان تکاب  برای گذراندن مراحل قانونی به استانداری آذربایجان غربی ارجاع داده می شود.

شهرداری تکاب تا کنون ۷ سرپرست متوالی پست شهرداری تنها در دور پنجم شورای اسلامی به خود دیده است. با قطار این استعفاهای تکراری در شهرداری تکاب مشخص شد، پنجمین دوره شورای اسلامی این شهر بر سر انتخاب یک شهردار اجماع نظر ندارند.

 “ایرج عباسی”، هفتمین سرپرست شهرداری تکاب پس از ۲۰ روز از انتخابش به عنوان سرپرست شهرداری این شهر استعفا داد. او شرایط حاکم بر شورای اسلامی تکاب را دلیل استعفای خود اعلام کرد.

اواسط اسفند ماه سال گذشته شهر تکاب با انتخاب “ابوالفضل بدخشی”، بخشدار مرکزی تکاب به عنوان سرپرست شهرداری، ششمین سرپرست خود را در دور پنجم شوراهای اسلامی شناخت. این انتخاب بدون حاشیه هم نبود چرا که پس از حاشیه های فراوانی که در شورای دور پنجم شهر تکاب شکل گرفت در نهایت مقرر شد، “کوروش صدیقی” پنجمین سرپرست شهرداری تکاب تا پایان سالجاری در سمت خود به فعالیتش ادامه دهد، اما این اتفاق نیافتاد و شهرداری تکاب شاهد حضور ششمین سرپرست نیز شد.

سپس دوشنبه (۲۳ اردیبهشت) “ایرج عباسی” از سوی شورای شهر به عنوان سرپرست جدید شهرداری تکاب انتخاب شد و در مراسمی با حضور مکرمی، فرماندار، اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری معرفی و مشغول به کار شد، اما این انتخاب هم تنها ۲۰ روز دوام داشت و روز گذشته (۱۱ خرداد) سال جاری شورای اسلامی شهر تکاب رسما “ناصح محمدخانی” را به عنوان شهردار جدید معرفی کرد.

گفتنی است؛ محمدخانی اردیبهشت ماه امسال، پس از ۲۷ ماه خدمت از شهرداری دیواندره  استعفا کرد. او سابقه شهرداری زرینه را نیز در کارنامه دارد.

مطلب پیشنهادی

پرداخت بدهی های گذشته و انجام کارهای عمرانی جدید با وجود کمبود اعتبارات مالی در شهر زرینه

شهردار زرینه اباتو گفت: توسعه این شهر با توجه به موقعیت مهم جغرافیایی آن یکی …

اعضای هیات رئیسه شوراهای دیواندره و زرینه انتخاب شدند

بعد از مراسم تحلیف اعضای هیات رئیسه شهرهای دیواندره و زرینه انتخاب شدند

شهردار جدید شهر زرینه برنامه های خود را تشریح کرد

شهردار شهر زرینه در مراسم معارفه خود برنامه های این شهرداری در سال جاری را …

آسفالت

تحول درزیرساخت‌های شهری دیواندره

شهردار: ساخت میدان اصلی دیواندره در سال ۹۶ استارت زده خواهد شد

شهردار جدید کلید شهر «زرینه» را به دست گرفت

با حضور اعضای شورای اسلامی شهر «زرینه» شهردار جدید با کسب سه رای انتخاب و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.